NUOMOS SĄLYGOS

 

Minimalus nuomos laikotarpis. Minimalus nuomos laikotarpis yra 1 para.

Reikalavimai nuomininkui. Nuomininkas privalo turėti galiojančius pasą bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą atitinkantį tarptautinius reikalavimus. Vairavimo stažas ne mažesnis nei 3-eji metai, amžius: ne jaunesnis nei 23-ejių metų. Juridinis asmuo privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą ir jo kopiją, įmonės įgalioto asmens įgaliojimą, duomenis ir vairuotojo pažymėjimą.

Užsakymo bei apmokėjimo sąlygos. Visa nuomos kaina ir 200 Eur užstatas turi būti sumokėti ne vėliau kaip prieš pasiimant automobilį. Sumokėti galima banko pavedimu arba grynais pinigais.

Nuomininko atsakomybė. Į automobilio nuomos kainą yra įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas ir pilnas KASKO draudimas su francize nuo 200 Eur iki 600 Eur priklausomai nuo nuomojamo automobilio. Draudimas galioja visoje Europos Sąjungos teritorijoje.

Automobilio naudojimas. Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne tik nuomininkas, bet ir papildomi į sutartį įtraukti asmenys. Už vieną papildomą vairuotoją mokestis netaikomas. Nuomos laikas skaičiuojamas nuo automobilio paėmimo.

Degalai. Automobilis išnuomojamas su pilnu kuro baku (jei nesitariama kitaip) ir turi būti grąžinamas su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį nepilnu baku, nuomininkas moka 2 Eur už trūkstamą degalų litrą.


Rida. Maksimali vidutinė vienos paros rida - 300 km. Už kiekvieną papildomą kilometrą mokama 0,04 Eur.

Pristatymo/grąžinimo mokestis. Vilniaus mieste darbo valandomis pristatymas/grąžinimas nemokamas, kai nuomos terminas ilgesnis nei 7 dienos. 15 Eur mokestis taikomas kai automobilį yra pageidaujama pasiimti/grąžinti ne Vilniaus mieste (1km kaina - 0,44 Eur) ir/arba ne darbo metu.

Darbo laikas. I-V 8:00-18:00